Piszę dla Czasdzieci.pl

Czas Dzieci

Być nareszcie dorosłym – to marzenie chyba wszystkich dzieci na świecie. Sami dobrze pamiętamy, że gdy miało się kilkadziesiąt centymetrów mniej, świat wyglądał zupełnie inaczej. Wydawało się, że wszystko co najlepsze na świecie nas właśnie omija, zamknięte za magiczną szybą dorosłego życia.

Portal CzasDzieci.pl powstał po to, by pokazać Najmłodszym, że Dzieciństwo to wspaniały czas, czas dzieci ale i Wasz wspólny… nieoceniony i zawsze zbyt szybko przemijający.

Podpowiemy jak go spędzić, by pozostawił cudowne wspomnienia i stał się niezastąpionym fundamentem rozwoju Dzieci. Pokażemy Wam magiczne miejsca, które warto odwiedzić. Polecimy ciekawe wydarzenia. W jasny i przystępny sposób zaprezentujemy dziecięce repertuary kin i teatrów… a wszystko to z precyzją i odpowiedzialnością ludzi, którzy od lat zajmują się dziećmi: ich edukacją, rozrywką, wychowaniem… Ludzi, którzy po latach pracy zawodowej z dziećmi postanowili stworzyć portal mający ułatwić i uprzyjemnić życie im samym jak i innym, żywo zainteresowanym tą problematyka… Ludzi, którzy są wykształconymi specjalistami ale nadal mają błysk w oczach i radość w sercach…

…którym już chyba na zawsze pozostało coś z dzieci…

Powyższy tekst pochodzi oczywiście z portalu Czas Dzieci, dla którego zacząłem niedawno pisać felietony oraz poradniki. Serdecznie zapraszam do przeczytania tekstów mojego autorstwa zamieszczonych w tym portalu:

  1. Jakie wybrać auto dla rodziny 2+1?
  2. Zabawki tradycyjne czy zabawki nowoczesne?
  3. Jak zadbać o bezpieczeństwo dzieci w domu?
  4. Na dobranoc – lektura czy bajka?
  5. Jak dobrze urządzić pokój dla dzieci?
  6. Pomysły na spędzenie czasu z dzieckiem na świeżym powietrzu
  7. Jak uchronić dziecko przed wpływem reklam?