Łyk niecodziennej codzienności

Hmm, dzisiaj piątek… już. Normalnie nastawiałbym się na jutrzejszy wyjazd do B.-B. na pięć godzin pracy, ale… cóż, jak to roku, na Halloween oraz Wszystkich Świętych położyło mnie do łóżka jakieś przeziębieniowe choróbstwo. Więc podreptałem samochodem do lekarza po „el-czwórkę” i odpoczywam, kurując się medyczną chemią i syropami. I trochę cieszę codziennością. No bo w sumie tak dla odmiany… całe dwa dni w domu, na spokojnie, bez biegania pomiędzy jednym, drugim i trzecim miejscem pracy (no dobra, kłamię, drugie i tak było z uwagi na 1-go listopada nieczynne ;-) ) posiedziałem w domu. Chyba każdy powinien mieć obowiązkowo jeden, dwa dni miesiącu wolne ;P. Można odreagować.

Teraz też odreagowuję, klikając w klawiaturę i tworząc ten wpis, słuchając moich ukochanych Łez lecących z telefonu podpiętego pod laptopa, co by nie padł i…myślę. Uuuu, ależ się filozoficznie zrobiło ;-). Po prostu już listopad. Strasznie szybko ten czas leci. Mieszkamy „na nowym” już prawie dwa miesiące. W zasadzie już prawie wszystko gotowe. Czekamy na meble do dużego pokoju, które zostały już zamówione i… można robić parapetówki. I imprezy. A na razie zajmujemy się całkiem drobnostkami. Jakieś bibeloty, kurzołapacze czy ozdobne tabliczki. I właśnie kilka ciekawych pomysłów z tej ostatniej kategorii znalazłem na stronie meble-sfd.com. Poza całą gamą mebli w skandynawskim stylu można znaleźć tam właśnie kilka ciekawych dodatków. W końcu… Czy zawsze i wszędzie trzeba być poważnym?

Wygląda fajnie, prawda? I myślę, że dałoby się znaleźć co najmniej kilka fajnych miejsc dla takiego dodatku u nas – chociażby w kuchni.

A teraz wracam do mojej ukochanej „Valerie” Łez i opowiadania, które od niedawna zacząłem pisać – bo trzeba mieć sposób na odprężenie, prawda?

2 myśli nt. „Łyk niecodziennej codzienności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>