OMG, ja biegam vol.2

Pamiętacie, jak całkiem niedawno pisałem o tym, że zacząłem biegać? No to… nie, no dobra, nie napiszę, że się skończyło, bo to nieprawda. Nie skończyło, tylko w czasie odwlekło. Znów przez czas. Chociaż nie tylko.

Ale kwiecień jest dla nas straszny pod tym względem jakoś tak. Wszystkie niemal popołudnia zajęte. A tutaj plany w głowie już się zaczęły układać, że niby codziennie, albo że chociaż co drugi dzień. Ale nic to! Plany planami, życie życiem, czyli że plany są od tego, by je… dostosować. Także więc tego… jutro też będę miał okazję na małą przebieżkę przez Moje Miasto, o ile tylko pogoda wytrzyma i nie będzie zbyt ponuro. A w czwartek… W czwartek będzie na pewno hulajnoga i znów bieganie.

Ba, tak się wkręciłem w to bieganie, że nawet zacząłem się zastanawiać nad jakimiś bardziej odpowiedniejszymi niż moje ulubione dżinsy spodniami – taaak, uwielbiam dżinsy i w zasadzie to dla mógłby istnieć tylko ten jeden rodzaj spodni ;). Ale nie ma to tamo, biegać się w tym nie da (to znaczy da się, jak się przekonałem przy pierwszym bieganiu), ale nie jest to najlepszy wybór. Oczywiście z miejsca odrzuciłem wszelkie „naprawdę sportowe” ciuchy z markowych sklepów sportowych, bo przecież nie ten budżet i – nie oszukujmy się – nie ten poziom. Na szczęście trafiłem na ombre.pl. To sklep z ciuchami dla facetów, internetowy, na którym można znaleźć sporo fajnych rzeczy. Spodnie też. Do biegania również. I to nawet takie w kroju „bojówkowym”. Chyba więc nie będę miał wyboru ;).

No, chyba że poczekam jeszcze do lata i nadejdzie czas na krótkie spodnie ;). Też to jest jakaś opcja, nie? Zwłaszcza, że przecież coraz cieplej… Dzisiaj na przykład było osiemnaście stopni*. Piękny czas.

*osiemnaście stopni, a Fabianka wciąż na zimowych oponach. Oj, czas to zmienić i to jak najszybciej ;-).

Jedna myśl nt. „OMG, ja biegam vol.2

  1. Myślę, że jak ktoś naprawdę chce, to go nic nie zatrzyma – ja mam ponad 10 kg nadwagi, tanie buty, ciuchy z secondhandu i sobie truchtam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>