„A Pireneje się czasem nie pojawiły?” czyli kolejna świetna reklama, którą oglądam do końca

Jakiś czas temu napisałem tutaj o świetnej reklamie Piotra Adamczyka, w której reklamował usługi bankowe dla jednego z banków. Nawet teraz, gdy powróciłem do tego postu sprzed półtora roku, to z szerokim uśmiechem obejrzałem wszystkie trzy zalinkowane tam filmiki z YouTube. Cóż, po prostu Piotr Adamczyk jest w swej roli świetny, w tych starych reklamach – po prostu doskonale je zagrał.

Ale dzisiaj nie o nim, a o parze innych polskich aktorów, która wystąpiła w innej reklamie. I która dla mnie jest równie doskonała. Mam na myśli reklamę kredytu gotówkowego Banku Zachodniego WBK w której grają Iwona Wszołówna oraz Arek Jakubik.

Ton głosu, spojrzenia, intonacja, słowa… Cóż, dla mnie majstersztyk aktorskiej gry pokazującej małżeństwo – uwaga, całkowicie subiektywne odczucia – około czterdziestolatków, z dużym małżeńskim stażem. Jedna z moich bardziej ulubionych reklam. No i na jeszcze to spojrzenie w dwudziestej sekundzie…

Czy to nie jest po prostu cudne ;) ?

5 myśli nt. „„A Pireneje się czasem nie pojawiły?” czyli kolejna świetna reklama, którą oglądam do końca

  1. Obejrzałam bieżące i poprzednie klipy i stwierdzam, że mamy lepsze reklamy niż filmy. Dawno nie było żądnej dobrej komedii. Adamczyk jest git majonez. Lubię jego kreacje. Te poważne i mniej poważne.

  2. Ja też nigdy wcześniej jej nie widziałam.
    Być może wynika to z tego, że ja praktycznie nie oglądam telewizji :P
    Ale przyznaję, dooobra! :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>